O mnie

Małgorzata Ziewiecka - anioł biznesu beauty

Wierzę, że to co robię sprawia, że specjaliści branży beauty,  właściele salonów urody, SPA i fryzjerskich rozwijają swój biznes. Staram się przekazywać wiedzę inaczej niż inni.

Sposób w jaki działam polega na mojej bezpośredniej obecności w salonach urody w Polsce i za granicą. Znam błędy popełniane najczęściej i największe tajemnice sukcesów w tej branży. Nie uczę manipualcji, a budowania szczerych relacji z klientem, nie na chwilę lecz na lata. Uczę generowania zysków i budowania zespołów, które odnoszą sukcesy. INSPIRUJĘ...

Moja praca to nieustanna podróż po świecie piękna. 

Każdego dnia, w różnych zakątkach świata, wspieram tych, którzy obdarzają mnie zaufaniem i nazywają aniołem biznesu beauty. Jestem doradcą wizerunku osób i firm, trenerem biznesu beauty, hair i SPA, współautorką programu beautymenago - usprawniającego pracę salonów urody spa i fryzjerskich.

Prywatnie: szczęśliwa żona, mama, motocyklistka, pasjonatka podróży i sztuki.

Wiem jak zwiększać zyski, tworzyć najlepszy zespół w branży beauty
zarządzać nim i sprawiać, że konkurencja staje się nieistotna

dlatego pojawiam się wszędzie tam, gdzie mnie potrzebują. Prowadzę szkolenia  z zakresu budowania zespołów, zarządzania, skutecznej komunikacji, promocji, obsługi klienta, budowania lojalności, motywowania pracowników, utożsamiania z marką i generowania sprzedaży. Organizuję indywidualne konsultacje dla właścicieli i managerów, szkolenia zamknięte dla ich zespołów w salonach urody w Polsce i za granicą.

Moje plany są ambitne.

W perspektywie trzech lat wykreuję markę, z portfelem wartościowych partnerów w biznesie - firm oferujących idealne rozwiązania dla salonów urody, fryzjerskich i SPA ( aparatury, kosmetyki, zabiegi, szkolenia specjalistyczne) bym mogła wspierać merytorycznie, a przede wszystkim finansowo rozwój najlepszych polskich specjalistów branży beauty w Polsce i za granicą.

Ciebie też zapraszam do współpracy!