O mnie

Małgorzata Ziewiecka - anioł biznesu beauty

Moje plany są ambitne. W perspektywie trzech lat wykreuję markę, z portfelem wartościowych partnerów w biznesie - firm oferujących idealne rozwiązania dla salonów urody, fryzjerskich i SPA ( aparatury, kosmetyki, zabiegi, szkolenia specjalistyczne) bym mogła wspierać merytorycznie, a przede wszystkim finansowo rozwój najlepszych polskich specjalistów branży beauty w Polsce i za granicą.

Prywatnie: szczęśliwa żona, mama, motocyklistka, pasjonatka podróży.

Jestem doradcą wizerunku osób i firm, trenerem biznesu beauty, hair i SPA, współautorką programu beautymenago - usprawniającego pracę salonów urody spa i fryzjerskich. Prowadzę szkolenia z zakresu budowania zespołów, zarządzania, skutecznej komunikacji, promocji, obsługi klienta, budowania lojalności, motywowania pracowników, utożsamiania z marką i generowania sprzedaży.

Moja praca to podróż po świecie piękna. Codziennie jestem w salonach urody, fryzjerskich, SPA w Polsce i za granicą i dzielę się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. 

Wiem jak zwiększać zyski, tworzyć najlepszy zespół w branży beauty
zarządzać nim i sprawiać, że konkurencja staje się nieistotna

dlatego pojawiam się wszędzie tam, gdzie mnie potrzebują. Organizuję indywidualne konsultacje menedżerskie, szkolenia zamknięte dla firm i warsztaty integracyjne w salonach urody w Polsce i za granicą.

Ciebie też zapraszam do współpracy!