Program beautymenago

Kiedyś, jako manager salonu urody szukałam wyjątkowego programu, który ułatwi mi pracę. Poszukiwania zakończyłam stworzeniem własnego rozwiązania - i tak w 2010 roku powstał mój autorski program. Dziś, jako doradca wizerunku osób i firm, trener biznesu beauty, hair i spa z ogromną satysfakcją przedstawiam najlepszy program komputerowy dla salonów urody o nazwie beautymenago.

beautymenago to nowoczesny kalendarz, który ułatwia zapisywanie klientek, zbieranie kontaktów, wysyła automatyczne przypomnienia sms i email o wizytach. Tworzy przydatne raporty i pozwala planować kampanie marketingowe oraz akcje promocyjne. Umożliwia kontrolę magazynu, zużycia produktów, zapisy online, wysyłki email i sms do wszystkich klientów lub tylko do tych wybranych...

Dlaczego salony kosmetyczne, spa i fryzjerskie wybierają program beautymenago?

  • jest bardzo konkurencyjny cenowo!
  • pierwszy miesiąc - testowy jest za darmo
  • nie płacisz dodatkowo za  liczbę stanowisk, pracowników, czy użytkowników
  • nie płacisz dodatkowo za nadpis w SMS, które wysyłasz
  • jest nowoczesny, przejrzysty, bardzo łatwy i intuicyjny, bo stworzony przez kobietę, praktyka i managera brażny beauty
  • posiada wszystko to, czego oczekujesz,  bez zbędnych funkcji i informatycznego bełkotu
  • zaprojektowany zgodnie z wymogami GIODO, działa, ułatwia pracę, umożliwia szybki i bezpieczny eksport i import danych
  • cały czas się rozwija, ponieważ codziennie jestem w salonach urody, fryzjerskich, SPA  i obserwuję pracę specjalistów w Polsce i za granicą

Dlaczego w sieci nie znajdziesz wersji demo programu beautymengo?

Ponieważ najbardziej cenię kontakty z polecenia. Właściciele salonów polecają sobie program beautymenago. Kiedy prowadzę szkolenia,  informuję specjalistów branży beauty w jakim mieście będę w najbliższym czasie i umawiamy się na spotkanie. Jeżeli  jeszcze nie masz kontaktu z osobą, która pracuje na beautymengo - odezwij się do mnie. Dam Ci znać, kiedy będę w Twoim mieście.

Korzystasz już z innego programu i chcesz przejść na beautymenago?

To proste. Skontaktuj się ze mną. Pomogę Ci wgrać automatycznie dane zebrane do tej pory dot. klientów, usług i produktów. Wytłumaczę, jak korzystać z beautymenago i jeżeli sobie życzysz - przeszkolę Twój zespół.

Zadzwoń lub napisz e-mail i dowiedz się więcej

Opinie: 8


Aleksandra Pietrzak, El Lamis Centrum Urody i Zdrowia, Lublin, Polska

Z wielką przyjemnością rozpoczynam, wraz z moim Zespołem kolejny rok pracy z programem beautymenago. To nowoczesny program, ułatwiający codzienną pracę. Pozwala oszczędzić czas i pomaga w wielu codziennych obowiązkach. Wyręcza nas w liczeniu, pilnuje magazynu, grafiku pracy, przypomina o urodzinach, zaprasza Klientów, powiadamia o wizytach. Zawsze można liczyć na to, że nawet w najbardziej pochmurny dzień rozweseli nas miłymi dla oka kolorami.

Jest bardzo intuicyjny, szybki i nigdy nas nie zawiódł. Najważniejsze, że można go spersonalizować do indywidualnych potrzeb każdego salonu. Kontroluje czas, a nawet koryguje błędy. Mimo, że wydawałoby sie, że posiada wszystkie potrzebne funkcje, co jakiś czas zaskakuje nas nowymi możliwościami.

Od kilku lat program beautymenago jest członkiem naszego Zespołu, który nigdy nas nie zawiódł.
Dziękujemy Pani Małgosiu 🙂


Agata Grzegorczyk, właściciel New You Beauty Clinic, Kirkcaldy, Szkocja

beautymenago pozwala mi na prowadzenie mojego salonu kosmetycznego w bardzo sprawny i przejrzysty sposób. Program daje szybki i bardzo łatwy dostęp do wszystkich ważnych informacji o klientach, historiach ich zabiegów oraz zaplanowanych wizytach, do stanów magazynowych, a także do zestawień i raportów przez 24 godziny na dobę. Zarówno za pomocą komputera, tableta czy telefonu.

Przypominanie klientom o zabiegach poprzez wysyłanie SMS rozwiązało problem zapominania o wizytach. Dzięki podziękowaniom po wizycie zyskałam przewagę nad konkurencją, gdyż moi klienci czują się bardzo wyjątkowo. Ponadto podoba mi się rozwiązanie problemu z organizacją pracy personelu, gdyż ma on dostęp on-line do grafiku zaplanowanych wizyt, a to pozwala pracownikom na wcześniejsze przygotowanie się do pracy. Dzięki beautymenago mój salon odbierany jest profesjonalnie i dlatego bez wahania po miesięcznym okresie testowym zdecydowałam się na zakup programu.

 


Małgosia Szyszka, Natcare Cosmetics - Arkana UK, Slough, Anglia

Program do salonow kosmetycznych beauty menago jest bardzo pomocny w prowadzeniu salonu. Usprawnia prace oraz pozwala zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu,w rezultacie zwiekszając przychody. Z punktu widzenia klienta na pewno podnosi standard i prestiż salonu. Program w porównaniu do innych, jest bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze. Szczerze polecam.


Justyna Bonecka, Beauty Atelier Clinic, Birmingham, Anglia

Korzystam z kalendarza beautymenago i jestem bardzo zadowolona z programu, gdyż przypomina za mnie klientkom o wizytach. Ma też wiele innych fukcji. Moja ulubiona to prowadzenie karty klienta oraz planowanie akcji promocyjnych .Polecam kalendarz, który daje Ci więcej czasu dla siebie, mniej papierów pochowanych po szafkach i wiecej klientów!


Anna Piwnik, MADAM Atelier fryzjersko-kosmetyczne Anna Piwnik, Lipsko

W miejscach gdzie pokazujemy kobietom, jaką drogę obrać, by mogły poczuć się piękniejsze, pracują profesjonaliści ( fryzjerzy, styliści, kosmetyczki, kosmetolodzy, wizażyści). Wciąż podnosimy swoje umiejętności poprzez kursy, szkolenia, seminaria, by móc spełnić oczekiwania każdej klientki. Kiedy o naszej profesji jest głośno tworzymy nowe miejsca lub rozszerzamy swoje salony o wyższe standardy i personel. Zadajemy sobie pytanie, czy nasz papierowy terminarz dotrwa do końca roku i jak pomieści wszystkie notatki które w nim chcemy zachować. Jak zaplanować budżet i rozliczyć pracowników.

W tym momencie warto pomyśleć o programie beatymenago opracowanym przez kobietę ponadczasową Małgorzatę Ziewiecką. Program ten ułatwił mi w salonie zapisy klientów i tworzenie historii wizyt w salonie. Ułatwił kontakt i przypomnienie o wizycie. Zapewnił marketing i możliwość funkcjonowania stanu magazynu oraz wiele innych funkcji, które właścicielom salonów beaty zabierają mnóstwo czasu ( który mogliby spędzić z rodziną).


Danuta Szablikowska, Myskin Laser and Bauty Clinic, Teneryfa, Hiszpania

Używamy  beautymenago od roku. Trudno nam teraz wyobrazić sobie prowadzenie firmy bez niego. Niezwykle przydatny i świetnie skonstruowany.


Dorota Prokop Słomka, Salon Stylizacji Luiza EM, Radom, Polska

 Świetny program i bardzo przydatny w pracy  beautymenago opanuje świat!


Natalia Łozicka, właścicielka w Instytucie Piękna Diamond, Jedlnia Letnisko, Polska

Program beautymenago to bardzo intuicyjne rozwiązanie dla salonu. Porównując wiele innych programów trudno było mi znaleźć coś co sprosta moim oczekiwaniom. Podczas gdy potrzebuje czytelny obraz 17 miejsc pracy, żaden inny program nie radził sobie z tym tak dobrze jak Beautymenago. Warto sprawdzić i się przekonać. Polecam.